Üyeli̇k Sözleşmesi̇

Üyelik Hakkında www.bariyermarket.com'a üye olmanız için üye işlemleri paneline girerek gerekli bölümleri doldurmanız yeterlidir. Girmiş olduğunuz bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması iletişim ve ulaşım aksaklıkları yaşanmaması adına önemlidir. Satın alışmış olduğunuz ürünlerin en kısa sürede ve kusursuz ulaşması için lütfen dikkatle doldurunuz. İlgili panel siz değerli müşterilerimiz için oldukça basit tasarlanmıştır. Üye olmanız www.bariyermarket.com'a karşı bir yükümlülük altına girdiğiniz anlamına gelmez ancak satış sözleşmemize göz atmanızı her daim belirtmek isteriz. Üyelik durumunuzu dilediğiniz vakit sonlandırabilirsiniz.

Üye Güvenliği

Siz değerli üyemizin güvenliği için web sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Alışveriş esnasında girmiş oldunuz bilgileri kimseler ile paylaşmayınız güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Üye Yorumları

Tecrübe ve bilgilerinizi diğer kullanıcılar ile paylaştıkça alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Sanal ortamdaki alıcılar için elbette ki alıcı yorumları önemli bir unsurdur. Ürün yorumu yazarken genel ahlak kuralları ve adabı muaşeret kuralları çerçevesinde tüm deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Üyelik İptali

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir, üye farklı bir e-posta adresi ile iptal talebinde bulunduysa üyenin son verdiği siparişin üzerinden 60 gün geçmemişse, üyeye kayıtlı iletişim seçeneklerinden ulaşılamıyorsa, sisteme veya www.bariyetmarket.com ismine zarar verebilecek bir girişimde bulunduysa sahtekarlık türevi girişimde bulunduysa üyelik üye tarafından iptal edilemez.

Üye ahlak dışı mesajlar ve yorumlar yazıyor ve sahtekarlık girişiminde bulunduysa, dürüstlük ilkesine bağlı kalmamış ve hizmeti suistimal etmişse, sisteme ve www.bariyermarket.com ismine zarar verebilecek bir girişimde bulunduysa üyelik tarafımızca iptal edilir.